top of page

About Us

Jesteśmy firmą z siedzibą na Węgrzech produkującą płyty stalowe do pieczenia w domowym piekarniku. Nasza firma została założona przez miłośników pieczenia w październiku 2019 r. i od tamtej pory dzielimy się naszym wspaniałym produktem z wiernymi klientami w całej Europie.

Oferujemy szybką wysyłkę na terenie Europy za pośrednictwem naszego partnera spedycyjnego GLS. Dostawa zajmuje od 3 do 5 dni roboczych. W obecnej sytuacji, związanej z koronawirusem, nie doświadczyliśmy większych opóźnień, jednak prosimy o cierpliwość, jeśli przesyłka spóźnia się o kilka dni!

Możemy z całą pewnością powiedzieć, że ChefSteel to najnowszy sprzęt, jakiego potrzebujesz w kuchni, aby upiec najlepszą pizzę i pieczywo w Twoim domowym piekarniku. Polecamy obejrzeć zdjęcia i filmy na naszej stronie internetowej, które przedstawiają przykładowe wypieki: pizzę domową, chleb, naleśniki, mięso grillowane, warzywa i wiele innych. Jednym z naszych ulubionych przepisów do pieczenia na płycie stalowej jest węgierski kakaos csiga, czyli kakaowa drożdżówka w kształcie ślimaka.

Jednym z powodów, dla których wiele osób uwielbia ChefSteel jest jej przewodność cieplna. Stal węglowa, z której ją wykonano, potrafi zrekompensować niską temperaturę maksymalną i nierównomierne rozprowadzanie ciepła w domowym piekarniku. Podczas szybkiego pieczenia (przy użyciu ChefSteel) ciasto nie wysycha, ale zostaje odpowiednio przypieczone, co jest idealne w przypadku pieczenia pizzy, a także do zrobienia bardzo chrupiącej skórki na chlebie.

Stal węglowa uzyskuje najbardziej optymalną przewodność cieplną w temperaturze 250 stopni Celsjusza. Gwarantuje to chrupiącą skórkę na zewnątrz i miękkie wnętrze każdego ciasta, które zdecydujesz się upiec. Ponadto pojemność cieplna stali węglowej jest wielokrotnie większa niż w przypadku kamieni do pieczenia lub stali nierdzewnej, co zapewnia lepsze rozprowadzanie ciepła w piekarniku, dzięki czemu ​​chleb i pizza są idealnie równomiernie upieczone.

Stal węglowa A36, z której wykonano ChefSteel, przewodzi ciepło 18 razy lepiej niż ceramiczne powierzchnie do pieczenia, takie jak kamienie do pizzy. Dzięki temu możesz upiec pizzę neapolitańską na płycie ChefSteel nawet w 250 stopniach Celsjusza. Płyta doskonale zatrzymuje ciepło i pozwala na zastosowanie znacznie wyższej temperatury, naśladując warunki panujące w tradycyjnym włoskim piecu.

W zależności od tego, czy jesteś doświadczonym piekarzem lub raczej kimś, kto dopiero zaczyna, możemy zaoferować Tobie różne modele! Płyta o grubości 10 mm to najgrubszy model, jaki sprzedajemy, dający poważnym piekarzom domowym możliwość pieczenia wielu chlebów na raz oraz wielu pizz jedna po drugiej. Płytę o grubości 6 mm polecamy tym klientom, którzy dopiero zaczynają i nie muszą wytwarzać wielu wypieków w krótkim czasie! Wybór między 6 mm a 10 mm zależy wyłącznie od naszych potrzeb. Jeśli organizujemy imprezę z pizzą, wybieramy 10 mm. Jeśli jednak pieczemy chleb, grillujemy mięso tylko na użytek własny, używamy 6 mm.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do nas na adres info@chefsteel.eu. Mówimy po węgiersku, angielsku i trochę po niemiecku, ale postaramy się pomóc najlepiej jak potrafimy!

 

Serdecznie pozdrawiamy i życzymy miłego pieczenia

Bella i Jázon

bottom of page