top of page

About Us

Jsme společnost s hlavním sídlem v Maďarsku vyrábějící ocelové rošty na pečení pro vaší domácí troubu. Společnost byla založena vášnivými pekaři v říjnu roku 2019 a od té doby se nám podařilo sdílet náš jedinečný produkt s věrnými zákazníky po celé Evropě.

 

Nabízíme rychlé evropské dodání s naším partnerským dopravcem, GLS. Doručení trvá zpravidla 3-5 pracovních dnů. V době koronaviru nedošlo k žádnému významnému zpoždění dodání zboží, ale i přesto vás prosíme o trpělivost, pokud by došlo k časové prodlevě dodání vaší objednávky.

 

Dovolujeme si říci, že ChefSteel je ten pravý nástroj, který vaše kuchyně potřebuje k pečení té nejlepší pizzy a chleba přímo ve vaší troubě. Naši domácí pizzu, chléb, palačinky, grilované maso, zeleninu a mnoho dalšího si můžete prohlédnout ve fotografiích a videích na našem webu. Jedním z našich nejoblíbenějších receptů je maďarská kakaos csiga, v českém překladu kakaový šnek.

 

Jedním z důvodů, proč lidé milují ChefSteel, jsou jeho tepelné vlastnosti. Karbonová ocel je schopna vyrovnat maximální nízkou teplotu a nerovnoměrné rozložení tepla ve vaší troubě. Během velmi rychlého pečení (pomocí ChefSteel) těsto nevyschne, ale je stále schopné se propéct, což je ideální pro pizzy, ale také skvělé pro upečení velmi křupavé kůrky na chleba.

 

Karbonová ocel má nejoptimálnější tepelné vlastnosti při 250 ° C.To zaručuje křupavý vnějšek a zároveň vláčný vnitřek u jakéhokoliv těsto, které se rozhodnete péct. Kromě toho je tepelná kapacita karbonové oceli mnohonásobně větší než u grilovacích kamenů či nerezové oceli, což napomáhá k rovnoměrnému rozložení tepla v troubě či peci. To vám garantuje perfektně upečenou pizzu či chléb z pohodlí vašeho domova. 

 

Materiál z karbonové oceli A36, ze kterého je ChefSteel vyroben, je 18 krát lepší při vedení tepla než keramické pečící povrchy, jako jsou například pizzové kameny. To je jeden z hlavních důvodů, proč můžete bez problému péct pizzu v neapolském style i na 250° C s pomocí ChefSteel. Nejen že udržuje teplo, ale také umožňuje mnohem teplejší prostředí, stejně jako tradiční italská trouba. 


Pokud jste zkušený pekař či spíše někdo, kdo teprve začíná, máme pro vás různé možnosti. Pro zkušené máme v nabídce 10mm ocel, která umožňuje péct více chlebů najednou nebo také hned několik pizz po sobě. 6mm ocel doporučujeme pro ty zákazníky, kteří teprve s pečením začínají a neplánují péct ve velkém množství. Velikost roštu volíme v závislosti na našich potřebách. Pokud pořádáme pizza party, volíme 10mm. Pokud však připravujeme pouze chléb či grilování masa, zvolíme variantu 6mm.

 

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte a napište nám na emailovou adresu info@chefsteel.eu 

 

Mluvíme maďarsky, anglicky a trochu německy, ale v každém případě se vám pokusíme co nejlépe poradit!

 

S pozdravem a šťastným pečením,

 

Bella and Jázon

bottom of page